poradnia chirurgiczna radom


Poradnia Chirurgii Ogólnej Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej  "Centrum Bernardyńska" świadczy usługi w zakresie chirurgii ogólnej obejmujące miedzy innymi:
1. Udzielanie porad, konsultacje, diagnostyka i leczenie chorób z zakresu chirurgii gólnej  jamy brzusznej i klatki piersiowej, głowy, szyi, tarczycy. Leczenie zmian ropnych skóry, zastrzałów, zanokcicy kończyn. Kontynuacja leczenia po chirurgicznych zabiegach operacyjnych. Kontynuacja leczenia po zakończonej hospitalizacji. Chirurgiczne leczenie stopy cukrzycowej. Leczenie powikłań po zabiegach kardiochirurgicznych. Usuwanie ciał obcych. Diagnostyka złamań żeber (profilaktyka odmy opłucnowej). Pielęgnacja przetok do dializy. Pielęgnacja kikutów po amputacji kończyn.
2. Przygotowywanie i kwalifikacja chorych do operacji oraz prowadzenie chorych po zabiegach operacyjnych. Ustalanie wskazań do leczenia szpitalnego
3. Diagnostyka i leczenie świeżych i przewlekłych ran, owrzodzeń żylakowych i cukrzycowych odleżyn. Zaopatrywanie ran i urazów tkanek miękkich. Diagnostyka i leczenie bólów brzucha

 Poradnia Chirurgi Ogólnej Radom. Lekarze chirurdzy przyjmujący w poradni chirurgii ogólnej w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Centrum Bernardyńska Radom:

lekarz specialista chirurg Drotlef Bogusław

lekarz specialista chirurg Noll Grzegorz

lekarz specialista chirurg Noll Krzysztof

lekarz specjalista dr n. med. chirurg Ostrach Andrzej

lekarz specialista chirurg Skwarzyński Adam

lekarz specjalista dr n. med. chirurg Stępień Waldemar Marek

lekarz specjalista prof. nadzw. dr hab. n. med. chirurg Stojcev Zoran

lekarz specialista chirurg Szadkowski Tomasz